Palma podaljšuje sodelovanje s Prvo nogometno ligo
Telemach za naslednji dve leti

Turistična agencija Palma in Prva liga Telemach nadaljujeta uspešno zgodbo sodelovanja. S podpisom nove dvoletne pogodbe Palma ostaja uradna turistična agencija Prve nogometne lige Telemach in s tem utrjuje svojo podporo slovenskemu športu ter nogometu.

Nogomet je šport, ki povezuje ljudi, ustvarja močna čustva in navdihuje množice navijačev. Tudi zato v Palmi z veseljem nadaljujemo partnerstvo z najvišjim rangom slovenskega klubskega nogometa, ki iz leta v leto pridobiva na kakovosti in prepoznavnosti.

Šport in turizem si delita številne skupne vrednote: povezovanje ljudi, ustvarjanje nepozabnih doživetij ter spodbujanje pozitivne energije. Prav te vrednote predstavljajo temelj sodelovanja med Palmo in Prvo slovensko nogometno ligo Telemach.

podpis pogodbe Palma - NZS

Matej Knaus, generalni direktor Turistične agencija Palma: »V Palmi verjamemo, da so uspešna športna partnerstva veliko več kot zgolj sponzorstva. Predstavljajo priložnost za povezovanje z navijači, ustvarjanje nepozabnih doživetij in gradnjo pristnih odnosov. Tako kot šport združuje navijače na tribunah, turizem povezuje ljudi skozi potovanja in nova doživetja. Zato nas veseli, da bomo tudi v prihodnje kot uradna turistična agencija Prve lige Telemach del zgodbe, ki navdušuje številne ljubitelje nogometa po vsej Sloveniji.«

Matej Knaus

Radenko Mijatović, predsednik Nogometne zveze Slovenije: »Slovenski klubski nogomet potrebuje stabilne partnerje, ki verjamejo v dolgoročno zgodbo. Palma je eden takih, saj naše sodelovanje uspešno traja že vrsto let. Prva liga Telemach iz sezone v sezono pridobiva na kakovosti in obiskanosti, k čemur pomembno prispevajo tudi podjetja, ki stojijo ob naši strani. Šport in turizem govorita podoben jezik, jezik doživetij, povezovanja in skupnih trenutkov. Prepričan sem, da bomo tudi v prihodnjih dveh sezonah skupaj ustvarjali nove sinergije v korist tekmovanja in slovenskih prvoligaških klubov.«

Radenko Mijatović